Collection: Products
-
Jain Rajma Rice
Regular price ₹335Regular priceUnit price / per -
Jain Veg Biryani
Regular price ₹175Regular priceUnit price / per -
Jeera rice
Regular price ₹170Regular priceUnit price / per -
Laccha Paratha
Regular price ₹120Regular priceUnit price / per -
Masala Bhindi
Regular price ₹175Regular priceUnit price / per -
Masala Paratha
Regular price ₹120Regular priceUnit price / per -
Masala Rajma
Regular price ₹180Regular priceUnit price / per -
Methi Paratha
Regular price ₹125Regular priceUnit price / per -
Mix Veg Rice
Regular price ₹385Regular priceUnit price / per -
Mix Vegetable
Regular price ₹230Regular priceUnit price / per -
Moong Dal Halwa
Regular price ₹250Regular priceUnit price / per -
Palak Paneer
Regular price ₹210Regular priceUnit price / per -
Palak Paneer Rice
Regular price ₹365Regular priceUnit price / per -
Palak Paratha
Regular price ₹125Regular priceUnit price / per -
Paneer Bhurji
Regular price ₹210Regular priceUnit price / per -
Paneer Butter Masala
Regular price ₹205Regular priceUnit price / per -
Paneer Butter Masala Rice
Regular price ₹360Regular priceUnit price / per -
Plain Paratha
Regular price ₹110Regular priceUnit price / per -
Pudina Paratha
Regular price ₹120Regular priceUnit price / per -
Rajma Rice
Regular price ₹335Regular priceUnit price / per